اشتراک لینک در کلوب

تغییر آدرس اشتراک گذاری کلوب

تمامی سایت هایی که در پست های خود اشتراک در شبکه اجتماعی کلوب (داغ کن) را قرار دادن باز هم کار می کند.اما یک باگ کوچک پیدا شده که فقط درصورتی که وارد حساب کلوب نشده باشید عنوان نمایش داده نمی شه ولی اگر قبلا وارد کلوب شده باشید مشکلی نیست.

زیرا این آدرس تغییر کرده و دیگر مثل قبل نیست البته به صورت خودکار به آدرس جدید منتقل می شه ولی در سیستم افزایش اشتراک لینک در کلوب ما اختلال ابجاد کرد اما سریع بروز رسانی شده و می توان از آن استفاده کرد.

بعد از عضویت و ورود به سایت اضافه کردن صفحه را بزنید وارد صفحه ای می شود از منو cloob100 انتخاب کنید. سپس مشخصات وارد کنید مراحل انجام بدید.

برای کسب امتیاز از اشتراک گذاری لینک در کلوب ابتدا از قسمت کسب امتیاز cloob100 انتخاب کنید برای اولین بار شما باید احراز هویت کنید یعنی تایید کنید که نام کاربری در کلوب دارید.

کد نمایش داده شده را در محتوا و عنوان یک پست ارسال کنید.سپس در کادر نمایش داده شده نام کاربری کلوب خود را وارد کنید ( توجه:ما در هیچ زمان رمز شما را نمی خواهیم در صورتی که فردی با عنوان این که از طرف گروه ام است درخواست گرفتن رمز شما را کرد قطعا از گروه ام نبوده و فورا به ما اطلاع دهید و از دادن رمز خود به هر شخصی خود داری کنید.)

بعد از وارد کردن نام کاربری و ارسال آن سیستم بررسی می کنم شما کد را در یکی از پست های خود وارد کرده اید یا نه سپس پیامی به شما نمایش داده می شود.

در صورت تکمیل فرایند می توانید پست ارسالی در کلوب را حذف کنید.