new-hits-mgroup

سیستم افزایش لایک فالو

با توجه به تغییرات بسیار زیاد در ورژن جدید سیستم افزایش بازدید و محبوبیت ما تصمیم گرفتیم که سیستم را در آدرسی دیگر و به صورت یک سایت مستقل ایجاد کنیم ، پس ورژن قدیمی با امکانات مشخص در آدرس http://hits.mgroup.ir در دسترس می باشد که از این به بعد هیچ بروزرسانی دریافت نخواهد کرد و ورژن جدید به زودی در آدرس http://mgsn.ir در دسترس همه قرار می گیرد از این رو کاربرانی که در گذشته در سیستم قدیمی حساب کاربری داشته اند می توانند در هر دو سایت با همان حساب کاربری وارد شوند.

بیش از 50 درصد سیستم جدید به پایان رسیده که به صورت 100 درصد ما تا نوروز 95 بخشی یا در صورت توان کل سیستم را راه اندازی و در دسترس همه در دو زبان انگلیسی و فارسی قرار می دهیم ، تغییرات بسیاری در زمینه امنیت ، کسب درآمد تبلیغات ، رابط کاربری ، امکانات جانبی ، امکانات رایگان بیشتر و … را شامل می شود.

ما در تلاش هستیم تا سیستمی شگفت انگیز به معنای واقعی را برای شما عزیزان به صورت رایگان فراهم کنیم از این رو سرعت عمل کرد ما بسیار یایین آمده که از شما پوزش می خواهیم.

در سیستم جدید تلاش شده تا شبکه های اجتماعی جدید نیز افزوده شود و بخش مالی به صورت کامل تغییر کرده تا همه چیز باعث گردش پول بین کاربران شود.

در صورتی که شما پیشنهاد با امکانات ویژه ای نیاز دارید با استفاده قسمت تماس با ما به اطلاع ما برسانید با تشکر.