بررسی سایت های افزایش لایک بازدید

خیلی وقت بود مطلبی مناسب برای سایت پیدا نکردم و به علت نبود وقت هیچ آموزشی هم قرار ندادم چون تصمیم دارم آموزش های با کیفیت تری برای شما کاربران گروه ام آماده کنم.

حالا چرا من تصمیم به بررسی سایت های افزایش بازدید دارم. علت این هست که سیستم افزایش بازدید خودم را غیر فعال کردم و درحال برنامه نویسی نسخه کامل آن هستم و برای همین گفتیم سری هم به رقبا بزنیم ببینیم چه تغییراتی کردن که متوجه شدم هیچ تغییر انجام نشده و گفتم پس یک بررسی انجام بدیم حداقل کاربران اینترنتی بدانند که چه خبری در این نوع وبسایت ها هست.

برای بررسی از گوگل استفاده کردم اما این نوع سایت ها به سه نوع افزایش محبوبیت بازدید ساز و نمایشگر ساز تقسیم کرد حالا شاید من در انتخاب نام برای این سه نوع کمی غیر حرفه ای باشم ولی در ادامه به بررسی و مفهوم کلمات انتخابی من پی می برید.

همیشه مدیران سایت ها جدید بعد از مشکل انتخاب آدرس سایت متوجه آمار بازدید سایت خودشان می شوند. برای حل این مشکل ابتدا چند آموزش می خوانند و یا به وبلاگ های زردی که سایت های نمایشگر ساز آن ها را ایجاد کردند وارد شده و مطالب غیر واقعی آن ها را خوانده و سریع اقدام به افزایش بازدید سایت خود از طریق این سایت ها می کنند. بعد از مدتی متوجه پوچ بودن آمار ها می شوند ولی دیگر کاری از این نوع سایت ها بر نمی آید.

بعد از فرار از دست سایت های نمایشگر نوبت به بازدید سازها می رسد در این نوع سایت ها با تجربه ای که مدیر سایت تازه کار بدست آورده اقدام به بررسی سئو و حل مشکلات سایت خود می کند. حال با صرف هزینه اقدام به افزایش کاربران خود از طریق تبلیغات پاپ آپ و… می کنند اما خبری از ورود کاربران از سایت های جستجو نیست که باعث می شود کاربران فقط نگاهی به سایت کرده و صفحه را ببندند البته با پلاگین های مرورگر ها دیگر امکان پذیر نیست چون پنجره باز نمی شود و سایت فقط برای کاربران انترنتی باز می شود که تازه با اینترنت آشنا شده و استفاده از مرورگر را نمی دانند که کاربر دائم نمی توانند باشند.

بعد از سایت های پاپ آپی که مثل قارچ سبز شدن که حتی من هم برای رقابت با این نوع وبسایت ها یک بخش پاپ آپ اضافه کردم که اصلا کار خوبی نبود.

خب مدیر تازه کار متوجه شده که نمی شه بازدید خرید باید کاربر خرید تا بازدید جذب کرد . خب چه شکلی این کار انجام بدیم مدیر تازه کار برای وبسایت خودش در شبکه های اجتماعی صفحه ایجاد می کند اما هیچ بازخوردی دریافت نمی کند. حال دنبال پیرو لایک G+1 و… هست که وارد سایت های نوع سوم یعنی افزایش محبوبیت روی می آورد. این سایت ها به علت استفاده از تکنیک های جدید می توانند خیلی از سیستم ها را دور زده و باعث افزایش ورودی سایت شود. ولی حتی امکان جذب کاربر را برای وبسایت ها فراهم می کنند. چون قدرت شبکه های اجتماعی زیاد است اما کار با این شبکه های اجتماعی حساس است و امکان ندارد در صفحه خود کار خطایی انجام دهید و کسی متوجه نشود.

از وب سایت های نوع سوم می شود به پلاس اشاره کرد که قبلا از نسخه قدیمی اسکریپت استفاده می کرد بعد من چند تا ایمیل به مدیر سایت زدم گفتم سایت بروز نمی کنید که دیدم هفته بعد بروز شدن. وب سایت بعدی که بررسی کردیم میترا رنک هست این وب سایت هم قبلا از نسخه قدیمی گفته شده با قالب اختصاصی استفاده می کرد که بعد کم کم بروز شده و از نرم افزار اصلی فاصله گرفت و شد سایتی که امروز می بینیم. سایت بعدی 2 ماکس هست علت موفقیت سایت مدیریت چند نفره هست البته فکر کنم 2 نفر هستند مشکل اصلی این سایت تبلیغات زیاد هست که کاربر فراری می دهد البته نرم افزار پلاس و این سایت یکی هست که می توانید کیفت خودتان بررسی کنید من چیزی نگم بهتر هست.

سیستم های تقلبی لایک و فالو را جدی بگیرید :

توجه: در سایت های افزایش محبوبیت افراد واقعی هستند که شما را لایک و یا دنبال می کنند. اما برخی سایت ها از حساب های بدون اعتبار به وسیله ربات اقدام به افزایش لایک و دنبال کننده می کنند. حتی برخی از افراد مشهور خارجی هم همین کار ها را می کنند . خیلی از شبکه های اجتماعی فعالیت هایی را که توسط ربات باشد را حذف می کنند پس به سایت هایی که نحوه فعالیت مشخص ندارند پولی ندهید چون امکان دارد آن ها از حساب های بی ارزش برای افزایش لایک استفاده کنند.

سایت های افزایش محبوبیت هوشمند بوده و فقط به کاربران خود پیشنهاد می کنند که دیگران را لایک و یا دنبال  کنند و ممکن است شما حتی با استفاده از این نوع وبسایت ها لایک چندانی در یک مدت کوتاه بدست نیاورید اما می دانیم که واقعی اند ولی باید صبر کرد و صفحه خود را بروز نگهدارید . چون در سایت های افزایش محبوبیت افراد جامعه شما را لایک و دنبال می کنند و ممکن است در صورت فعال نبودن شما دیگر دنبالتان نکنند که این خود نشانه ای از واقعی بودن لایک است اما در سایت های متقلب همه لایک ها و دنبال کننده ها باهم توسط شبکه اجتماعی حذف می شوند آن هم به علت تشخیص حساب های تقلبی است.

من در هنگام بررسی به بیش از 30 وب سایت متقلب برخورد کردم. که می توان گفت از تعداد وب سایت های افزایش محبوبیت بسیار بیشتر هستند.

بررسی نتایج بدست آمده

کپی رایت MGroup.ir

نام سایت امکان افزایش محبوبیت تعداد کاربران قالب واکنشگرا سیستم افزایش بازدید تعداد شبکه های اجتماعی در پوشش امتیاز (10)
پلاس دارد 9,534 دارد غیر استاندارد پاپ آپ هوشمند 10 9
میترا رنک دارد 4,098 دارد استاندارد پاپ آپ هوشمند 2 7.5
2 ماکس دارد 2,275 ندارد پاپ آپ هوشمند 13 6
پی 30 رنک ندارد نامشخص ندارد پاپ آپ و Iframe 0 6